Čím sa riadime pri práci

V spoločnosti EUROWIN PRO v Starej Turej si už 16 rokov dávame záležať na perfektnej kvalite svojich služieb a každý deň sa pri montážach a dodávkach okien a dverí staráme o to, aby sme pre klienta vykonali skutočne poctivú prácu. Prečo by ste si u nás nové okná mali objednať i Vy?

  • Naša spoločnosť Vám v oblasti okien a dverí ponúka kompletný, ucelený servis. Nové okná Vám pomôžeme vybrať a poradíme Vám so všetkými technickými záležitosťami, dovezieme ich až k Vám, sami Vám ich namontujeme a ponúkneme Vám i širokú škálu rôznych doplnkov.
  • V odbore máme 16 rokov skúseností. To z nás robí skutočne spoľahlivého partnera, ktorý sa vo svojej práci vyzná a vie s orientáciou v problematike pomôcť i Vám. Radi Vám vysvetlíme vlastnosti najrôznejších okenných profilov, nájdeme pre Vás to najlepšie príslušenstvo alebo Vám poradíme s akoukoľvek technickou otázkou.
  • Dávame si záležať na individuálnom prístupe ku každému z našich klientov. Výber nových okien i ich dekóru, spôsob dopravy i termín a priebeh montáže nechávame zakaždým z veľkej časti na Vás, aby ste si naše služby mohli skutočne prispôsobiť na mieru.
  • Spolupracujeme so špičkovými dodávateľmi okien a dverí. So všetkými z nich máme dlhoročné skúsenosti a presne tak vieme, čo Vám môžeme s pokojným svedomím odporučiť. Nech už ide o nášho dlhodobého partnera, spoločnosť GAVAplast, ktorá vyrába výplne vchodových dverí, alebo niektorého z radu výrobcov okien (Rehau, Brügmann, Veka a ďalší), dokážeme Vám zaručiť perfektnú kvalitu každého z ich produktov.
  • Pri svojej práci si dávame záležať na každom detaile a nikdy neodovzdávame prácu, za ktorou by sme si nestáli, naopak sa snažíme, aby bol výsledok v špičkovej kvalite. Samozrejmosťou je u nás i upratanie po skončení montáže.