Doplnky a príslušenstvo

Tieniaca technika

V našej ponuke nájdete širokú ponuku tieniacej techniky, ktorá Váš interiér pomôže ochrániť od vysokých vonkajších teplôt i nadbytočného svetla a zároveň mu vtlačí unikátny charakter. Pre kancelárie a komerčné priestory sú ideálne vertikálne žalúzie ponúkané v rade farieb i dekór, ktoré perfektne držia farbu a nesadá na ne prach. Na druhej strane sú tu klasické horizontálne žalúzie s rôznofarebnými lamelami a ovládaním podľa prianí klienta. Pre tých, ktorí potrebujú skutočne dôkladné tienenie, ponúkame tiež exteriérové žalúzie.
Špeciálne a čím ďalej obľúbenejšie v oblasti tieniacej techniky sú vonkajšie rolety – tie ponúkajú zďaleka najlepšie zatienenie, zaujímavý exteriérový prvok, ktorý doplní Vašu stavbu, a taktiež ďalšie zvýšenie tepelno-izolačnej funkcie Vašich okien.

Siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu sú klasickým spôsobom ochrany proti vonkajšiemu prostrediu, ktoré sú po celé leto nedoceniteľné, nech už v spálňach, detských izbách alebo ďalších obytných i kancelárskych miestnostiach. Siete proti hmyzu, ktoré ponúkame, sú veľmi decentné, a tak nenarušia celkový ráz interiéru, zároveň sú ale proti všetkým druhom hmyzu vysoko efektívne. V našej ponuke nájdete okenné i dverové siete.

Parapety

K montážam okien ponúkame i vnútorné (PVC) a vonkajšie (hliník) parapety