O nás

V spoločnosti EUROWIN PRO v Starej Turej sa posledných 16 rokov venujeme dodávkam a montáži okien a dverí špičkových výrobcov. Svojim klientom pomáhame pri rekonštrukciách bytov i domov, ale okná a dvere dodávame i na novostavby a staráme sa o to, aby bola montáž kvalitná, robustná a dlho vydržala. Vyberáme pre Vás tie najlepšie technológie a produkty, ktoré sa nám počas rokov v odbore osvedčili, a vieme Vám poradiť v tom, čo si zvoliť, aby ste uspokojili všetky svoje potreby. V posledných rokoch dopyt po našich službách neustále rastie nie len preto, že klienti majú  čím ďalej vo väčšej miere chuť obnoviť vzhľad a funkčnosť svojho bývania, ale predovšetkým preto, že veľa z nich stále citeľnejšie pociťuje nutnosť hľadať úspory energií a pomôcť tak životnému prostrediu i svojej peňaženke. Ak o niečom podobnom premýšľate i Vy, radi za Vami prídeme kamkoľvek po celom Trenčianskom kraji a celú výmenu starých okien za nové, zariadime za Vás. Veríme, že Vám služby našej spoločnosti budú vyhovovať!

Čo konkrétne v ponuke našej spoločnosti nájdete?

  • Venujeme sa predovšetkým montážam okien. Naša spoločnosť ponúka kvalitné okenné systémy značiek REHAU, BRÜGMANN, VEKA, PRIME, OVLO a ENCORE a náš sortiment je natoľko široký, že dokáže esteticky i funkčne uspokojiť i tých najnáročnejších klientov. Okrem dodávky pozostává naša práce tiež z demontáže jestvujúcich okien, montáže tých nových (vrátane parapetov a doplnkov), začistenia a upratania. Spoluprácu sa vždy snažíme maximálne prispôsobiť požiadavkám klienta a počas celého jej trvania vždy zahŕňame všetky jeho požiadavky. A sme tu pre Vás i po skončení samotnej montáže. Po celý čas záručnej doby Vám radi ponúkneme bezplatný servis okien.
  • Montáže dverí u nás zahŕňajú ako dvere interiérové alebo vchodové, tak bezpečnostné alebo protipožiarne. Radi Vám pomôžeme nájsť presne tie kúsky, ktoré sa do Vášho domova budú hodiť a ktoré Vám poskytnú adekvátnu úroveň zabezpečenia, ochrany i estetických kvalít. V oblasti výplní vchodových dverí je naším dlhoročným partnerom spoločnosť GAVAplast (⦁ www.gavaplast.sk).
  • Servis spoločnosti špecializovanej na okná a dvere by sa samozrejme neobišiel bez širokého sortimentu doplnkov a príslušenstva. Ponúkneme Vám kvalitnú tieniacu techniku (interiérové i exteriérové žalúzie, vonkajšie rolety), siete proti hmyzu alebo vnútorné i vonkajšie parapety.

Je na Vás, čo konkrétne si u nás vyberiete, my sme tu nato, aby sme Vám pomohli s orientáciou v technických detailoch a asistovali Vám pri výbere toho najlepšieho produktu pre Vaše potreby. Okná, dvere a doplnky dodávame klientom v okruhu 150 km od Starej Turej, stačí sa ozvať, vysvetliť nám svoje požiadavky a náš tím príde i k Vám. Tešíme sa na osobné stretnutie!

Prevádzková doba

Pondelok 9:00 – 16:30
Utorok 9:00 – 16:30
Streda 9:00 – 17:30
Štvrtok 9:00 – 16:30
Piatok 9:00 – 14:30