Skúsenosti s oknami

V spoločnosti EUROWIN PRO sa dodávkam a montáži okien, dverí a príslušenstva venujeme už od roku 2001. Za posledných 16 rokov sme dokázali nazbierať obrovské množstvo skúseností, ktoré každý deň využívame pri svojej spolupráci s klientmi, pričom sme sa stihli na trhu etablovať ako spoľahlivý partner všetkých, ktorí práve rekonštruujú alebo chcú vymeniť práve len okná a tak ušetriť podstatné náklady na kúrenie.

Počas rokov sme mali možnosť spolupracovať so stovkami zákazníkov nielen v Starej Turej, kde sídlime, ale i v jej širokom okolí, vrátane Nového Mesta nad Váhom, Myjavy, Piešťan, Trenčína a ďalších (sústreďujeme sa predovšetkým na klientov vo vzdialenosti do 150 km od Starej Turej). Zúčastnili sme sa zákaziek na rekonštrukciách rodinných i bytových domov, jednotlivých bytov i komerčných alebo priemyslových objektov, a tak do svojej práce vieme zahrnúť najrozmanitejšie požiadavky a potreby svojich klientov.

Dnes máme v ponuke hneď niekoľko značiek okenných systémov, ktoré dokážu uspokojiť potreby luxusného bývania i náročnej pracovnej prevádzky, ale i dnes trh s oknami pozorne sledujeme a vyberáme pre Vás tie najlepšie novinky, ktoré sa na ňom naskytnú, aby ste od nás dostávali stále inovatívnejšie produkty, materiály i služby. Skúste sa nám ozvať a vyskúšajte, či Vám služby našej spoločnosti budú vyhovovať! Budeme sa na Vás tešiť.